RallyX Nordic på Nysumbanen i Danmark!

Følg løpet her på RallyX Nordic sin offisielle Facebook side.

Se startliste nedenfor (alle klasser):

Supercars

4 Robin Larsson SWE JC Raceteknik
8 Peter Hedström SWE Hedströms Motorsport
11 Jere Kalliokoski FIN Kalliokoski Motorsport
16 Oliver Eriksson SWE Olsbergs MSE
17 Mats Öhman SWE JC Raceteknik
27 Dennis Rømer DNK Dennis Rømer
61 Andreas Carlsson SWE Andreas Carlsson Rallycross
72 Ulrik Linnemann DNK Olsbergs MSE
88 Daniel Thorén SWE Hedströms Motorsport
95 Philip Gehrman SWE Gehrman Motorsport AB


Supercar Lites

2 Ben-Philip Gundersen NOR JC Raceteknik
11 Mats Oskarsson SWE Oskarsson Motorsport
12 Anders Michalak SWE Michalak Motorsport
18 Linus Östlund SWE Olsbergs MSE
20 Nathalie Petersson SWE Hedströms Motorport
52 Simon Olofsson SWE Simon Olofsson
54 Petter Nårsa SWE Öhman Motorsport
56 Thomas Holmen NOR Thomas Holmen
69 Sondre Evjen NOR JC Raceteknik
90 Jimmie Walfridson SWE JC Raceteknik
91 Niklas Aneklev SWE Olsbergs MSE
99 Hans-Ola Frøshaug NOR JC Raceteknik


RX Academy

3 Joni Heikkinen FIN RX Academy
22 Rasmus Tuominen FIN RX Academy
27 Marko Muru EST RX Academy
44 Jonne Ollikainen FIN RX Academy
66 Luka Nurmi FIN RX Academy
72 Clémentine Lhoste FRA RX Academy
87 Tommi Hallman FIN RX Academy
95 Jimi Kalliomäki FIN RX Academy


CrossCar

6 Martin Enlund SWE Enlunds Motorsport
8 Jonas Ericsson SWE SSD Swespeed
11 Jimmie Österberg SWE Österberg Motorsport
12 Fredrik Arnesson SWE Fredrik Arnesson
14 Nils Andersson SWE NA Motorsport
20 Julius Ljungdahl SWE Yellow Squad by Hansen
21 Lars Söderström SWE SSD Swespeed
46 Thomas Eek Murstad NOR Murstad Motorsport
67 Isac Egonsson SWE Carcontrol
85 Petter Hane SWE Petter Hane
99 Leon Sørensen DNK Leon Sørensen
170 Isak Reiersen SWE JC Raceteknik Junior Team
175 Timmy Enlund SWE Enlunds Motorsport
768 Dennis Munch DNK Dennis Munch
924 Soren Jelsbak DNK Soren Jelsbak
958 Rasmus Larsen DNK Rasmus Larsen
987 Lars Nielsen DNK Lars Nielsen
990 Tobias Andersen DNK Tobias Andersen


2019
RallyX Nordic Calendar 

May 17-19 Rounds 1/2 Höljes, Sweden
June 1-2 Round 3 Nysum, Denmark
July 20-21 Round 4 Riga, Latvia
July 27-28 Round 5 Finnskogbanen, Norway
August 24-25 Round 6 Kouvola, Finland
September 21-22 Round 7 Tierp Arena, Sweden